Aktualności

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 następna »

Nie odpoczywajmy w wakacje od ekologii!

Nie odpoczywajmy w wakacje od ekologii!
Wakacje w pełni. Pomimo tego wielu z nas nie zdecydowało się jeszcze gdzie by tu wyjechać, żeby zregenerować siły po ciężkim okresie pracy lub nauki. Tymczasem ogromna ilość ofert różnego typu baz turystycznych, pensjonatów, hoteli, hotelików czy gospodarstw agroturystycznych nie ułatwia nam podjęcia tej i tak trudnej decyzji. Fundacja Partnerstwo dla Środowiska proponuje, aby przy wyborze miejsca odpoczynku kierować się nie tylko atrakcyjnością turystyczną rozważanych miejsc, ale także wrażliwością ekologiczną ich właścicieli. Bo o ile przyjemniej jest odpoczywać na łonie natury wiedząc, że w wybranym przez nas miejscu robi się rzeczywiście wszystko, aby chronić środowiskowe walory, które stanowią przecież jeden z ważniejszych atutów oferty ośrodków wypoczynkowych.

Czytaj więcej

Nowoczesne sortowanie odpadów krokiem w stronę Europy

Nowoczesne sortowanie odpadów krokiem w stronę Europy

Wraz z wejściem Polski do Unii Europejskiej nastąpił w naszym kraju pozytywny przełom w dziedzinie sortowania odpadów. Dyrektywy unijne wskazały polskim przedsiębiorcom nowy kierunek rozwoju i stan do którego mają dążyć. W ostatnich latach przybywa w Polsce profesjonalnych sortowni odpadów, ale wciąż to zaledwie kropla w morzu potrzeb.

Czytaj więcej

Nie ma Cię w Internecie? – Nie istniejesz!

Nie ma Cię w Internecie? – Nie istniejesz!
Wkroczyliśmy w erę w której prowadzenie własnego biznesu jest nieefektywne, a wręcz niemożliwe bez promocji w Internecie. Nie znajdziemy już dziś firmy, która nie posiadałaby choć strony internetowej. „Nie ma Cię w Internecie – nie istniejesz” – mówią dziś konsumenci, którzy rozpoczynają rozglądanie się za produktem lub usługą od wyszukiwania go w Internecie.

Czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 następna »

Kalendarz


Filmy

Konkurs Czysty Biznes 2010

Darczyńcy

„Propagowanie czystego biznesu w Polsce” 2007-2010

  W latach 2007-2011 Czysty Biznes był wspierany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków Mechanizmu Finansowego EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego.

 

Partnerzy

 

 

 

 

Partnerzy Biznesowi Fundacji

Tchibo w Polsce

 

 

Media

<