Aktualności

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 następna »

Liderzy Czystego Biznesu wyłonieni

Liderzy Czystego Biznesu wyłonieni

Małe i średnie przedsiębiorstwa po raz kolejny udowadniają, że ekologiczne wdrożenia mogą być doskonałym sposobem na kryzys w gospodarce, dzięki którym zyskują znaczne oszczędności. Dziewięć MŚP zostało nominowanych do Konkursu Czysty Biznes 2010 organizowanego przez Fundację Partnerstwo dla Środowiska. Już 5 listopada w Zakopanem poznamy laureatów tego prestiżowego, organizowanego już po raz 12. konkursu.

Czytaj więcej

Zyskaj na czysto

Zyskaj na czysto
Tylko do 30 września 2010 małe i średnie przedsiębiorstwa angażujące się w ochronę środowiska, wdrażające innowacyjne i oryginalne rozwiązania ekologiczne mają szansę zgłaszać się do XII edycji ogólnopolskiego Konkursu „Czysty Biznes” organizowanego przez Fundację Partnerstwo dla Środowiska. To doskonała szansa na promocję i wzrost konkurencyjności firmy.

Czytaj więcej

Modernizować i nic nie płacić? - To możliwe!

Modernizować i nic nie płacić? - To możliwe!
Wśród przedsiębiorców panuje przekonanie, że wdrażanie ekologicznych rozwiązań jest bardzo kosztowne i niewspółmierne z uzyskanymi dzięki nim efektom. Czas zmienić ten błędny sposób myślenia! Fundacja Partnerstwo dla Środowiska dzięki programowi Czysty Biznes pokazała już tysiącom polskich firm jak zarabiać i jednocześnie chronić środowisko. A że w niektórych przypadkach wdrożeń, uzyskane korzyści są znacznie większe niż poniesione nakłady finansowe świadczy przykład firmy  PROMOT Zakłady Metalowe Sp. z o.o. z Cieszyna. Tam uzyskano znaczne oszczędności nic nie płacąc. Jak to możliwe? Wszystko zaczęło się od audytu środowiskowego przeprowadzonego w ramach Programu Czysty Biznes…

Czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 następna »

Kalendarz


Filmy

Konkurs Czysty Biznes 2010

Darczyńcy

„Propagowanie czystego biznesu w Polsce” 2007-2010

  W latach 2007-2011 Czysty Biznes był wspierany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków Mechanizmu Finansowego EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego.

 

Partnerzy

 

 

 

 

Partnerzy Biznesowi Fundacji

Tchibo w Polsce

 

 

Media

<