Aktualności

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 następna »

Przyjazna motoryzacja

Przyjazna motoryzacja
W ostatnich latach coraz częściej mówi się o ekologizacji gospodarki, w tym branży motoryzacyjnej. Tymczasem, choć świadomość ekologiczna Polaków wzrasta z roku na rok, to nadal polski konsument kupując nowe auto wybiera rozwiązania najtańsze i najmniej ekonomiczne. Czy jest możliwe zazielenienie branży motoryzacyjnej w Polsce? Czy możliwe jest zachowanie równowagi pomiędzy rozwojem technicznym a środowiskiem? Między innymi na takie pytania będzie starał się odpowiedzieć realizowany przez Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego program pt. Przyjazna motoryzacja, którego Fundacja Partnerstwo dla Środowiska została partnerem.

Czytaj więcej

Sukces kolejnej edycji Programu Czysty Biznes

Sukces kolejnej edycji Programu Czysty Biznes
Od 1998 roku realizowany przez  Fundację Partnerstwo dla Środowiska Program Czysty Biznes pomaga małym i średnim przedsiębiorstwom rozwijać się dzięki działaniom na rzecz ochrony środowiska. Właśnie dobiegła końca kolejna edycja programu pt. „Propagowanie Czystego Biznesu w Polsce”, a przed nami kolejne wyzwania.

Czytaj więcej

Odpowiedzialny biznes szansą na rozwój regionów

Odpowiedzialny biznes  szansą na rozwój regionów
W kwietniu br. Forum Odpowiedzialnego Biznesu wraz z organizacjami współpracującymi zaplanowało serię spotkań pt. „Odpowiedzialny biznes szansą na rozwój regionów” w czterech polskich miastach: Poznaniu, Gdańsku, Toruniu i Krakowie. Przedstawiciele lokalnego biznesu, administracji, organizacji pozarządowych oraz mediów dyskutować będą na temat wzajemnej współpracy oraz szans na zrównoważony rozwój regionów. Już 27 kwietnia w Hotelu Radisson Blu odbędzie się spotkanie w Krakowie, w którym udział weźmie Joanna Węgrzycka - v-ce prezes Fundacji Partnerstwo dla Środowiska.

Czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 następna »

Kalendarz


Filmy

Konkurs Czysty Biznes 2010

Darczyńcy

„Propagowanie czystego biznesu w Polsce” 2007-2010

  W latach 2007-2011 Czysty Biznes był wspierany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków Mechanizmu Finansowego EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego.

 

Partnerzy

 

 

 

 

Partnerzy Biznesowi Fundacji

Tchibo w Polsce

 

 

Media

<