Szkolenia z CSR

Szkolenia z CSR

CSRinfo, partner merytoryczny Fundacji Partnerstwo dla Środowiska w zakresie CSR, organizuje kolejny cykl szkoleń z zakresu zarządzania społeczną odpowiedzialnością biznesu. Jak zawsze zapraszamy po dużą dawkę wiedzy i inspiracji. Szczegółowe informacje oraz najnowsze terminy są dostępne  na stronie www.CSRinfo.com.pl/szkolenia. Dla firm stale współpracujących z Fundacją CSRinfo oferuje 10% rabatu.

Już 12.10.2011 r. organizowane jest szkolenie "CSR w pigułce. Odpowiedzialny biznes i zarządzanie interesariuszami", czyli najważniejsze rzeczy, jakie należy wiedzieć o CSR w skondensowanej formie jednodniowego szkolenia.

07.10.2011 r. odbędzie się szkolenie z zakresu wolontariatu pracowniczego. Jak zorganizować wolontariat w firmie? Jak zaangażować pracowników? Jak dokonać ewaluacji efektów? Na te pytanie odpowie szkolenie.

27.10.2011 r. uczestnicy szkolenia „Strategia CSR – budowa i wdrożenie” poznają praktyczne aspekty wyłaniania celów strategicznych z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu oraz przekładania ich na codzienność funkcjonowania firmy.

04.11.2011 to dzień dedykowany tematowi zarządzania przez wartości i wdrażaniu kodeksów etycznych.

21.11.2011 r. zapraszamy na szkolenie „Komunikacja CSR” wszystkich, którzy interesują się tematyką skutecznej komunikacji działań z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu oraz rolą narzędzi komunikacyjnych w budowie trwałych relacji  z interesariuszami firmy.

Z kolei 22.11.2011 r. odbędzie się szkolenie poświęcone wyłącznie raportowaniu CSR. Uczestnicy dowiedzą się na nim co oznacza dobry raport CSR i jak wygląda proces raportowania według międzynarodowego standardu Global Reporting Initiative.

Informacje o szkoleniach oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się w zakładce "Szkolenia" strony www.CSRinfo.com.pl.
CSRinfo organizuje również dla firm i instytucji szkolenia zamknięte.

Kontakt w sprawie szkoleń: Ewa Zamościńska,tel:  883 388 430, ewa.zamoscinska[at]csrinfo.org

Kalendarz


Filmy

Konkurs Czysty Biznes 2010

Darczyńcy

„Propagowanie czystego biznesu w Polsce” 2007-2010

  W latach 2007-2011 Czysty Biznes był wspierany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków Mechanizmu Finansowego EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego.

 

Partnerzy

 

 

 

 

Partnerzy Biznesowi Fundacji

Tchibo w Polsce

 

 

Media

<