Aktualności

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 następna »

Klub Czystego Biznesu

Klub Czystego Biznesu

Rozwijaj z nami swój biznes tak, by stał się bardziej pro- ekologiczny

Klub Czystego Biznesu to najnowsza inicjatywa współpracy Fundacji Partnerstwo dla Środowiska z firmami, mająca na celu rozwój rynku pro-ekologicznych towarów i usług w Polsce . Inicjatywa jest nowa, ale bazuje na 20-letnim doświadczeniu Fundacji w zakresie pro-środowiskowych rozwiązań organizacyjnych, technicznych i technologicznych dla firm. Z naszą inicjatywą ruszamy już 5 czerwca 2014!


Poprzez Klub Czystego Biznesu, Fundacja zrzesza firmy, z którymi podejmuje bliższą współpracę – by wspólnie wykorzystać nowe możliwości finansowe, organizacyjne i technologiczne dla poprawy ochrony środowiska w Polsce. Klub wyróżnia się tym, że pozwala zaangażowanym firmom określić swoje potrzeby i wyzwania w zakresie ochrony środowiska, a następnie wypracować wspólnie z Fundacją oraz jej partnerami skuteczne rozwiązania korzystne dla firmy, dla społeczności lokalnych, w których funkcjonuje i dla środowiska naturalnego.

Czytaj więcej

Innowacje w MSP

Innowacje w MSP
Szukasz innowacyjnych rozwiązań dla Twojej firmy? Międzynarodowy projekt SPIN  wspiera małe i średnie przedsiębiorstwa w dążeniu do optymalizacji zarówno procesów produkcji jak i zarządzania pomagając im w dostosowaniu się do nowych przepisów i wymogów unijnych ochronie środowiska. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań Twoja firma stanie się nie tylko bardziej oszczędna i przyjazna dla środowiska, a też bardziej atrakcyjna dla konsumentów i przez to konkurencyjna na zglobalizowanym rynku.

Czytaj więcej

Szkolenia z CSR

Szkolenia z CSR
CSRinfo, partner merytoryczny Fundacji Partnerstwo dla Środowiska w zakresie CSR, organizuje kolejny cykl szkoleń z zakresu zarządzania społeczną odpowiedzialnością biznesu. Jak zawsze zapraszamy po dużą dawkę wiedzy i inspiracji. Szczegółowe informacje oraz najnowsze terminy są dostępne  na stronie www.CSRinfo.com.pl/szkolenia. Dla firm stale współpracujących z Fundacją CSRinfo oferuje 10% rabatu.

Czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 następna »

Kalendarz


Filmy

Konkurs Czysty Biznes 2010

Darczyńcy

„Propagowanie czystego biznesu w Polsce” 2007-2010

  W latach 2007-2011 Czysty Biznes był wspierany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków Mechanizmu Finansowego EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego.

 

Partnerzy

 

 

 

 

Partnerzy Biznesowi Fundacji

Tchibo w Polsce

 

 

Media

<